OPRAVY POČÍTAČOVÝCH MONITORŮ A SPÍNANÝCH ZDROJŮ

Obrázek monitoru Jsme schopni opravit téměř jakýkoliv monitor nejen pro standard IBM PC,  ale i APPLE MACINTOSH a další. Totéž se týká spínaných (i lineárních) napájecích zdrojů do různých přístrojů, jediným kritériem je zde opět  vzájemná výhodnost uzavíraného kontraktu. Pokud  máte špatné zkušenosti se službami jiných firem, zkuste použít  naše ! Naším  základním  krédem je:
NEJSME NEJLEVNĚJŠÍ, SNAŽÍME SE VŠAK BÝT NEJLEPŠÍ
Opravy samozřejmě uskutečňujeme "na klíč",  tj. bez nutné účasti zákazníka  (i když lze určitou součinnost domluvit,  především například operativní kontakt při nestandardních problémech. Přístroje si sami dopravujeme,  dopravu při více kusech neúčtujeme. Na všechny opravy samozřejmě poskytujeme záruku, a to minimálně 3 měsíce dle zákona, případně podle dohody i delší.
 
  Naše malá pozornost - freeware programy pro Vás:
 
Testovací obrazce Námi používané testy pro monitory NOKIA (238 kB) nebo WCMZ (15 kB). Oba testy fungují pod Windows 95/98 stejně jako pod Windows NT, krátce ověřeny byly i ve Windows 2000. Test WCMZ vyžaduje pro běh knihovnu VBRUN300.DLL - pokud ji nevlastníte, stahujte zde (230 kB) a po rozbalení (opět ZIP) ji umístěte do adresáře C:\Windows\System. Zmiňovanou knihovnu (v podobě EXE souboru) si můžete stáhnout též přímo zde ze serveru firmy Microsoft.
OSD zobrazení pracovních frekvencí Jde o malý program, který u starších nebo jednodušších monitorů (nemají tuto funkci integrovanou) umožňuje zobrazení aktuálních pracovních frekvencí horizontálního a vertikálního rozkladu. Program se neinstaluje, po spuštění několik vteřin zelenými písmeny uprostřed obrazovky ukazuje okamžité hodnoty obou frekvencí a pak se minimalizuje v podobě ikonky do pravé části systémové lišty. Při poklepání na tuto ikonku nebo při změně rozlišení obrazu se opět krátce ukáží hodnoty frekvencí. Domovská stránka programu je zde (najdete tam i jiné užitečné programy týkající se převážně monitorů a grafických karet).
   
 zpět na hlavní stránku